Odkurzacze Centralne SzczecinOdkurzacze Centralne SzczecinJako, że 45-letnie doświadczenie zobowiązuje, Duovac stał się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Producent wyposażył swoje odkurzacze centralne w nowy filtr DuoFib Velcro przez co stały się jednymi z najbardziej wydajnych i wygodnych w użytkowaniu jednostek centralnych.Filtracja DUOVAC

Odkurzacze Centralne Szczecin
Użytkownik sam decyduje czy odkurzacz centralny będzie pracował w podwójnej filtracji czy z wielowarstwowym antyalergicznym workiem jednorazowego użytku, który po napełnieniu wymieni na nowy, czy na zasadzie filtracji cyklonowej w połączeniu z filtrem DuoFib Velcro.

Filtr DuoFib dzięki rzepowemu mocowaniu znacznie ułatwia użytkownikowi czyszczenie odkurzacza oraz łatwy montaż i demontaż filtra. W filtrze tym została zastosowana nowa generacja antybakteryjna SILPURE z jonami srebra. Rozwiązanie takie w znacznym stopniu hamuje rozwój bakterii w tkaninie filtra i zapobiega nieprzyjemnym zapachom.


Gwarancja DUOVAC

Odkurzacze Centralne SzczecinOdkurzacze centralne Duovac Sensa, Star, Air50, Siganture 200 objęte zostały wyjątkową 25-letnią gwarancją, producenta na wszystkie elementy jednostki centralnej. Niespotykaną u innych producentów 5-letnią gwarancję posiadają również węże z serii Superior Duovac. Natomiast pozostałe węże ssące oraz akcesoria objęte są 2-letnią gwarancją.


Serwis DUOVAC

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny centralnych odkurzaczy Duovac odbywa się w serwisie firmy TopVac oraz u autoryzowanych dystrybutorów Duovac na terenie całego kraju.


Dlaczego warto kupić Duovac:

Odkurzacze Centralne Szczecin
  • 25 letnia gwarancja na wszystkie modele Duovac
  • markowe akcesoria z najlepszym wężem na rynku Superior z 5 letnią gwarancją
  • jednostka SIGNATURE 200 dla dwóch użytkowników jednocześnie
  • wygodna obsługa z filtrem DuoFib Velcro, dodatkowo możliwość stosowania worków jednorazowych o dużej pojemności, to rozwiązanie skutecznie eliminuje kontakt z kurzem i zapobiega przedostawaniu się najdrobniejszego kurzu na silnik i elewacje Twojego domu
  • nowoczesne i trwałe silniki Domel i Ametek Lamb
Więcej szczegółów oraz cennik na stronie: www.topvac.pl

W naszej ofercie również dodatkowe urządzenia ssące ułatwiające sprzątanie

Odkurzacze Centralne Szczecin Szufelka podblatowa DRAWERVAC
Pomocna przy sprzątaniu blatu kuchennego
Odkurzacze Centralne Szczecin Szufelka automatyczna.
Przydatna szczególnie w kuchni.
Odkurzacze Centralne Szczecin Kaseta VROOM
Kaseta z rozciągliwym, chowanym wężem ssącym.
Skontaktuj się z nami

Zaciekawiła Ciebie nasza oferta

Chcesz wiedzieć więcej? nie czekaj ...

Odkurzacz centralny

Zastosowanie instalacji odkurzacza centralnego to przede wszystkim wygodny i praktyczny sposób na utrzymanie czystości w domu.

Hide a Hose

System Hide-a-Hose uwalnia nas od noszenia, rozwijania, a po skończonej pracy zwijania i chowania standardowego węża systemu centralnego odkurzania.

System Zrzutu Ubrań

Wyjątkowo praktyczne i wygodne w obsłudze Systemy Zrzuty Brudnych Ubrań to propozycja dla klientów indywidualnych.

Odkurzacz Przemysłowy

Jednostka działa tak samo jak profesjonalne urządzenia, zachowując przy tym swoje kompaktowe wymiary i wysoką wydajność.