Odkurzacze Centralne Szczecin


Odkurzacze Centralne Szczecin

System zrzutowy w budynkach wielokondygnacyjnych jest dużym udogodnieniem w szczególności gdy pomieszczenia gospodarcze (pralnia, suszarnia) są zlokalizowane w piwnicy lub na parterze, a sypialnia z garderobą na piętrze. Zastosowanie rury zrzutowej uwalnia od konieczności schodzenia do pralni w celu odłożenia ubrań przeznaczonych do prania. Wystarczy otworzyć drzwi i wrzucić garderobę, która grawitacyjnie opadnie do kosza podstawionego pod rurę wyrzutową.

Wyjątkowo praktyczne i wygodne w obsłudze Systemy Zrzuty Brudnych Ubrań to propozycja dla klientów indywidualnych. Pozwalają na wprowadzenie do własnego domu udogodnienia, które wyeliminuje żmudną i uciążliwą czynność znoszenia koszy z brudną bielizną do strefy pralni. Dodatkowym atutem jest zachowanie czystości w łazienkach i sypialniach, gdyż wszystkie ubrania trafiają bezpośrednio do pojemników znajdujących się w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu.

Idealne rozwiązanie umieszczenie rury wylotowej bezpośrednio nad pralką.

Odkurzacze Centralne Szczecin

Otwór wrzutu najlepiej zaprojektować w łazience lub sypialni. Bardzo praktyczne jest również umieszczenie wrzutu w centralnym miejscu korytarza, łatwo dostępnym dla wszystkich mieszkańców danego piętra.

Odkurzacze Centralne Szczecin

W naszej ofercie również dodatkowe urządzenia ssące ułatwiające sprzątanie

Odkurzacze Centralne Szczecin Szufelka podblatowa DRAWERVAC
Pomocna przy sprzątaniu blatu kuchennego
Odkurzacze Centralne Szczecin Szufelka automatyczna.
Przydatna szczególnie w kuchni.
Odkurzacze Centralne Szczecin Kaseta VROOM
Kaseta z rozciągliwym, chowanym wężem ssącym.
Skontaktuj się z nami

Zaciekawiła Ciebie nasza oferta

Chcesz wiedzieć więcej? nie czekaj ...